Palīdzība skaidrojot un risinot urīna nesaturēšanas problēmu


   
 

Jaunumi


Iespēja bez maksas saņemt rokasgrāmatu “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem”

Insults nešķiro cilvēkus pēc sociālā statusa, vecuma vai kādām citām pazīmēm. Tas pārsteidz nesagatavotus, radot apjukumu gan pašam insulta pacientam, gan viņa tuviniekiem. Lai palīdzētu cilvēkam iespējami veiksmīgāk un ātrāk atgriezties ikdienas dzīvē, četras pieredzējušas medicīnas darbinieces radījušas rokasgrāmatu “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem”, kas ar zīmola TENA atbalstu ikvienam pieejama bez maksas.

Tiešraide: Izdevuma “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem” atvēršanas svētki

Otrdien, 22.novembrī, plkst. 11.00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, Antonijas ielā 1 notiks izdevuma “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem” atvēršanas svētki. Ikviens interesents ir laipni aicināts piedalīties izdevuma atvēršanas svētkos un vērot izdevuma atklāšanu tiešsaistē mājas lapā www.esisauss.lv.

Notiks izdevuma “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem” atvēršanas svētki

Skaudrā patiesība apliecina, ka Latvijā no insulta ik dienu mirst 2,5 cilvēki. Lai palīdzētu tiem pacientiem, kuri pārcietuši insultu un turpina ārstēties mājas apstākļos, četras medicīnas māsas sadarbībā ar biedrību “Inko Centrs”, apkopojušas savā ikdienas darbā gūto pieredzi un izveidojušas izglītojošu materiālu insulta pacientiem “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem”, kurā norādīta informācija, kā ikdienā sniegt palīdzību cilvēkiem, kuri ārstējas no insulta izraisītajām sekām.

Noskaties video par to, kā pareizi jāuzliek jostbiksītes

Sorry, flash is not available.